Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....

Wypadek w Ławnicy

Mielec, piątek, 07-11-2014
 

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w miejscowości Ławnica. Doszło tam do wypadku, w którym obrażenia ciała odniósł 46-letni mieszkaniec tej miejscowości. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia zabezpieczyli ślady, wykonali szkic miejsca zdarzenia oraz dokumentację fotograficzną, która posłuży do ustalenia dokładnego przebiegu wypadku.

Wczoraj ok. godz. 11 dyżurny mieleckiej komendy przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Ławnica. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący koparko – ładowarką wykonując manewr skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał 46-letni kierowca motoroweru, który tuż po wypadku został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości kierowcy maszyny budowlanej, mężczyzna był trzeźwy. Od kierującego motorowerem została pobrana krew do badań.

Na miejscu zdarzenia policjanci rozpytali świadków wypadku o jego przebieg. Wykonali także oględziny, szkic oraz dokumentację fotograficzną, która posłuży do ustalenia dokładnych przyczyn i przebiegu zdarzenia.

 

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-mielec/wydarzenia/

Sprawdź również

Pobił mężczyznę, który udzielił mu schronienia

04.09.2020. Dozór policji i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego to środki, które zastosował prokurator wobec …