Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Coraz bliżej hali sportowej przy Ekonomiku!

Coraz bliżej hali sportowej przy Ekonomiku!

Powiat Mielecki ogłosił przetarg na wykonanie dokumentacji na budowę hali sportowej przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Mielcu.

Budowę hali sportowej przy Ekonomiku starosta mielecki Zbigniew Tymuła zapowiedział po raz pierwszy w kwietniu br., podczas święta patrona szkoły. – Tak prężnie działającej placówce należy się inwestycja z prawdziwego zdarzenia. Będzie nią hala sportowa, która już wkrótce powstanie przy gmachu „Ekonomika” – powiedział.

Zgodnie z deklaracją, władze samorządowe Powiatu Mieleckiego ogłosiły przetarg na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz koncepcji na budowę hali. Wykonawca, który wygra postępowanie, opracuje koncepcję nowego obiektu do 25 marca przyszłego roku. Wtedy możliwe będzie ogłoszenie przetargu na budowę hali i rozpoczęcie prac w obrębie Ekonomika.

Hala sportowa przy Ekonomiku będzie kolejnym tego rodzaju obiektem zrealizowanym przez Powiat Mielecki. Z nowoczesnego kompleksu sportowego od grudnia 2017 r. korzystają już uczniowie Zespołu Szkół im. prof. Groszkowskiego w Mielcu. Powierzchnia użytkowa tej inwestycji liczy aż 923 mkw. Oprócz sali gimnastycznej powstały też zaplecza techniczne i magazynowe, widownia, antresola, sanitariaty i pomieszczenia trenerskie. Zadanie kosztowało ponad 2,5 miliona złotych.

STAROSTWO POWIATOWE W MIELCU

 Biuro Promocji i Informacji

 Monika Skrzypek

Sprawdź również

Oczyszczacze powietrza we wszystkich miejskich żłobkach i przedszkolach

Łącznie czterdzieści oczyszczaczy powietrza trafiło w ostatnich dniach do wszystkich miejskich żłobków oraz przedszkoli. Dziś …