Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / FKS Stal Mielec – MKP Kotwica Kołobrzeg 1:0

FKS Stal Mielec – MKP Kotwica Kołobrzeg 1:0

Stal Mielec w 2. Kolejce w zmodernizowanej II Lidze przed własną publicznością pokonała Kotwicę Kołobrzeg 1:0. Jedynego gola w meczu zdobył w 34. minucie nowy napastnik Stali Rafał Jankowski.

W upalne sobotnie późne popołudnie, ponad 3 tys. kibiców na miejskim stadionie w Mielcu chciało na własne oczy przekonać się w jakiej dyspozycji  jest mielecka Stal na początku nowego sezonu. Nie zraziła ich nawet wysoka porażka sprzed tygodnia z Zagłębiem w Sosnowcu. Piłkarze Stali wyszli dobrze zmotywowani na boisko, co chwilę przeprowadzali groźne akcje skrzydłami. Na gola publiczność czekała do 34 minuty. Jak się okazało jedynego gola w tym meczu strzelił Rafał Jankowski. W drugiej połowie mielczanie mieli jeszcze więcej okazji do podwyższenia rezultatu, ale dobrze spisywał się bramkarz przyjezdnych. Wszyscy mogą być zadowoleni z wyniku i zdobytych punktów. Za tydzień kolejne spotkanie w Mielcu, jeśli poprawi się skuteczność w ataku to możemy być spokojni o wynik.

Bramki: Jankowski (34 min.)

Stal: Daniel – Podstolak (78 Załucki), Duda (50 Żubrowski), Kościelny ©, Getinger, Cholewiak, Głaz, Mącior, Radulj (67 Skiba), Jankowski (57 Domański), Żegleń

Kotwica: Mika – Soczyński, Poznański, Kokosiński ©, Strzelecki (46 Bułka), Korczyński, Świechowski (66 Bejuk), Pietras, Rydzak, Biegański (76 Ropiejko), Kugiel (84 Rak)

Sędziował: Łukasz Szczech

Żółte kartki: Bejuk

video, zdjęcia i tekst: Damian Gąsiewski

Stal Mielec – Kotwica Kołobrzeg 1:0