Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / Juniorzy „Stali” wygrali 3:1 z GKS Bełchatów SA

Juniorzy „Stali” wygrali 3:1 z GKS Bełchatów SA

W niedzielne popołudnie 2 sierpnia 2015 roku na boisku bocznym Stadionu Miejskiego w Mielcu juniorzy starsi FKS Stali Mielec rozegrali mecz z GKS Bełchatów SA. Był to pierwszy mecz Stali w rozegrany w ramach Centralnej Ligi Juniorów w sezonie 2015/16

Mecz nie zapowiadał się dobrze. W zeszłym sezonie juniorzy nie strzelili GKS ani jednej bramki, co spowodowało dwukrotną porażkę w spotkaniach z bełchatowianami. W dodatku pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 dla gości, co było przyczyną opuszczenia trybun przez część kibiców.

Sytuacja diametralnie zmieniła się po przerwie. W 59. minucie pierwszego gola dla Stali strzelił Patryk Wąs, 24 minuty po nim to samo zrobił Szymon Urbaniak, a w 93. minucie Przemysław Koszel przypieczętował zwycięstwo biało-niebieskich.

W trakcie meczu doszło do kilku kontuzji. Jedna była na tyle poważna, że wymagała interwencji pogotowia.