Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Już w ten piątek Koncert KWIAT JABŁONI bilety dostępne w SCK!

Już w ten piątek Koncert KWIAT JABŁONI bilety dostępne w SCK!

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Kwiat Jabłoni, który odbędzie się już w ten piątek w sali widowiskowej Domu Kultury SCK w Mielcu. Koncert promuje debiutancki album „Niemożliwe”. Premiera płyty odbyła się 1 lutego br.

Kwiat Jabłoni to wyjątkowa, świeża i nowoczesna mieszanka brzmień. Zespół został założony w marcu 2018 roku przez rodzeństwo – Kasię i Jacka Sienkiewiczów. W ich repertuarze znajdują się zarówno autorskie piosenki w języku polskim o intrygujących tekstach i porywającej warstwie muzycznej, łączącej akustyczne instrumenty z elektroniką, jak i anglojęzyczne przeboje takich artystów jak Tracy Chapman, Bob Dylan, czy Paul Simon. Pomysł na nietypowe zestawienie mandoliny z fortepianem i dwoma wokalami został zaczerpnięty z nowego projektu amerykańskich muzyków: Brada Mehldau’a i Chrisa Thile’a. Do tego Kasia i Jacek dołączają elektroniczną perkusję, tworząc wyjątkową, świeżą i nowoczesną mieszankę brzmień.

Pomimo krótkiego stażu, zespół może się już pochwalić wieloma sukcesami i zagranymi koncertami, między innymi w warszawskim klubie Stodoła. Ich debiutancki teledysk do piosenki „Dziś późno pójdę spać” został wyświetlony już na Youtube ponad 6 miliona razy…

https://www.youtube.com/watch?v=FWDXwrgdm9w

Organizatorem koncertu w Mielcu jest Studio Wizualne Damian Gąsiewski. Wydarzenie to wspierają AvetPharma, MCDesign, Fratelli oraz ERGO Hestia Jerzy Wąs. Patronat medialny nad koncertem objęły portale promocja.mielec.pl, hej.mielec.pl, wcj24.pl, korso.pl oraz Tygodnik Regionalny Korso i miesięcznik Wieści Regionalne.

⏩ Bilety na koncert w sprzedaży w kasie Kina Galaktyka. Kasa czynna w dni robocze od godz. 12:00, w soboty i niedziele godzinę przed seansem, w środy kasa nieczynna. Bilety będą również dostępne w dniu koncertu.

link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/604399020023921/

Sprawdź również

Stanowisko klubu radnych PiS odnośnie głosowania przeciw udzieleniu wotum zaufania Zarządowi Powiatu Mieleckiego

Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości w radzie powiatu mieleckiego będzie głosował przeciw udzieleniu wotum zaufania …