Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Projekt nr 1 Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego – boisko wielofunkcyjne na bulwarach miejskich nad Wisłoką

Projekt nr 1 Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego – boisko wielofunkcyjne na bulwarach miejskich nad Wisłoką

Szanowni  Państwo!
          Jak w ubiegłym roku również w obecnym miasto Mielec realizuje działania w ramach Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego. Zachęcam wszystkich mieszkańców Mielca do aktywnego uczestnictwa w głosowaniu w ramach MBO i proszę o poparcie projektu ogólnomiejskiego obejmującego budowę boiska wielofunkcyjnego na bulwarach miejskich wraz z infrastrukturą i projektu lokalnego w obszarze 6 (Wojsław, Rzochów)  dotyczącego  wykonania siłowni zewnętrznej na osiedlu Wojsław – poprzez rozbudowę placu zabaw przy ul. Witosa o urządzenia do ćwiczeń fizycznych.
Głosowanie odbywa się za pomocą formularza elektronicznego dostępnego za pośrednictwem strony internetowej www.mielec.pl   lub za pomocą    formularza papierowego dostępnego w punktach wyznaczonych przez Prezydenta Miasta Mielca, zlokalizowanych pod wskazanymi adresami:
– Urząd Miejski (ul. Żeromskiego 26),
– Sklep Wielobranżowy Pokusa (Rynek Rzochowski 3),
– Samorządowe Centrum Kultury (Aleja Niepodległości 7),
– Miejska Biblioteka Publiczna (ul. Kusocińskiego 4),
– Filie Miejskiej Biblioteki Publicznej: nr 1 (ul. Botaniczna),  nr 4 (ul. Mickiewicza 2 – Łojczykówka),
    nr 6 (ul. Tańskiego 4a), nr 7 (ul. Zygmuntowska 14).
Prawo do głosowania przysługuje wszystkim mieszkańcom miasta Mielca niezależnie od wieku. Z góry dziękuję za poparcie inicjatywy i każdy oddany głos!
Dziękuję za wszelka pomoc.

Iwona Kafel (nauczyciel w SP2 Mielec)

Karta MBO 2020 w pliku pdf:  Karta-MBO-2020

Sprawdź również

Dodatkowe łóżka COVID

Do 110 zwiększona zostanie ilość łóżek w mieleckim szpitalu dla tzw. pacjentów covid’owych. Taką decyzję …