Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Spektakl teatralny ,,Komedia iście królewska”

Spektakl teatralny ,,Komedia iście królewska”

Spektakl teatralny ,,Komedia iście królewska” – 12 maja, godz. 18, sala widowiskowa Domu Kultury SCK.

* * *

Przedstawienie w wykonaniu grupy teatralnej ,,Antrakt”  podsumuje 10 lat pracy zawodowej Magdaleny Kriger, która prowadzi zajęcia teatralne w Domu Kultury SCK. Instruktorka i zawodowa aktorka reżyseruje wszystkie spektakle grupy teatralnej ,,Antrakt” i działającej przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku grupy Senior Show.

Scenariusz i dialogi do ,,Komedii iście królewskiej” napisali aktorzy ,,Antraktu”, którzy uczą się w I Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu. Jubileuszowy spektakl  komediowo-kabaretowy opowiada historię pewnego dworu, w którym – jak opisują to autorzy scenariusza – książę zapomniał męskości, brzydota gra główną rolę, a królowa niedługo wpadnie w obłęd. Ciekawa scenografia, współczesne kostiumy z wymieszane ze strojami  z epoki, słowny i sytuacyjny dowcip, konwencja pastiszu i komedii omyłek to walory tej sztuki, uważa Magdalena Kriger i zaprasza serdecznie mielecką publiczność.

MR

Sprawdź również

Jest gminne dofinansowanie

Gmina Radomyśl Wielki ponownie wyraziła chęć pomocy dla województwa przy budowie chodników wzdłuż drogi wojewódzkiej …