Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Sport zdrowie / Mecze i imprezy / Uwaga na utrudnienia w poruszaniu się po Górce Cyranowskiej

Uwaga na utrudnienia w poruszaniu się po Górce Cyranowskiej

W niedzielę 7 czerwca br. po raz trzeci startuje

Eliminator AUTOPART Mielec 2020 vol. 3


Uwaga na utrudnienia w poruszaniu się po Górce Cyranowskiej!

 

Juz w niedzielę o godz. 9:00 rozpocznie się trzecia edycja mieleckiego Eliminatora. Start i meta zawodów będą zlokalizowane u podstawy Górki Cyranowskiej, przy skrzyżowaniu ulic Chopina i Kwiatkowskiego. Trasa rowerowa prowadzić będzie alejkami i ścieżkami Parku Leśnego, co wiązać będzie się z utrudnieniami dla odwiedzających to miejsce.

Trasa przejazdu oznaczona będzie specjalnymi taśmami i płotkami, a dodatkowo w newralgicznych miejscach staną wolontariusze z mieleckiego Hufca.

Główne alejki Górki Cyranowskiej będą wyłączone z ruchu.

W tym roku ze względu na pandemię organizatorzy zrezygnowali z udziału kibiców, a zgromadzenie nie może być większe jak 150 osób. Zawody zostaną przeprowadzone w rygorze sanitarnym z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Utrudnienia w ruchu potrwają do godz. 14:00

Organizatorami zawodów rowerowych ELIMINATOR AUTOPART MIELEC 2020 vol. 3 są Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec Bartek Ćwik, Urząd Miejski w Mielcu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu.

Sprawdź również

Marszałek Władysław Ortyl zakażony koronawirusem

SZANOWNI PAŃSTWO  Z UWAGI NA KONTAKT Z OSOBĄ ZAKAŻONĄ MARSZAŁEK WŁADYSŁAW ORTYL WYKONAŁ TEST NA …