Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Wirtualne Targi Edukacyjne

Wirtualne Targi Edukacyjne

Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana „Ekonomik.Mielec” w Mielcu zapraszają do udziału w XV Targach Edukacyjnych w formie wirtualnej.

W związku z sytuacją rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 i wprowadzonymi w związku z tym  przez rząd Polski zakazami nie można było zrealizować zaplanowanych na 27 kwietnia br. XV Targów Edukacyjnych skierowanych do uczniów klas ósmych, rodziców i nauczycieli.

Od 1 czerwca 2020 r. planujemy uruchomić stronę internetową (targi.mielec.pl) z filmami promującymi szkoły z powiatu mieleckiego i okolic – powiedziała Lidia Sasor, nauczycielka w ZSE Mielec, jednocześnie koordynator Targów.- Młodzież szkół podstawowych w jednym miejscu będzie mogła się zapoznać z pełną ofertą edukacyjną i zasadami rekrutacji na rok szkolny 2020/21 szkół ponadpodstawowych online– dodała.

Do udziału w targach – jako wystawcy – zostały zaproszone wszystkie szkoły i instytucje, które wystawiały się w poprzednich edycjach targów. Patronat nad Targami objęło Starostwo Powiatowe w Mielcu.

Swoją ofertę na stronie zaprezentują także instytucje wspierające szkoły w zakresie poradnictwa zawodowego i wsparcia psychologiczno-pedagogicznego.

Odwiedzający stronę targów będą mogli także wysłuchać wykładów online z zakresu doradztwa zawodowego.

Wirtualne Targi Edukacyjne potrwają w tym roku znacznie dłużej. Organizatorzy już dzisiaj zapowiadają, że w przyszłych edycjach również wykorzystywana będzie ta forma prezentacji mieleckiej oferty edukacyjnej. Będzie ona stanowić uatrakcyjnienie imprezy i swego rodzaju kompendium wiedzy, dodatkowo poszerzona o nowe – atrakcyjne elementy, jakie daje obecnie współczesna technologia przekazu informacji.

Marek Patyk

Sprawdź również

„Ekstremalny Plac Zabaw” w Mielcu po raz kolejny [101 zdjęć]

3 lipca 2020 r. Miasto Mielec, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu Studio Wizualne …