Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Fotogaleria / 700 biegaczy i setki kibiców uczciło 80-lecie FKS Stal Mielec [111 zdjęć]

700 biegaczy i setki kibiców uczciło 80-lecie FKS Stal Mielec [111 zdjęć]

14 kwietnia 2019 r. na mieleckim lotnisku odbył się Bieg 80-lecia FKS Stal Mielec. Za nami największy bieg w historii Mielca i zarazem ogromne przedsięwzięcie przygotowane dla sportowców amatorów. Ok. 700 zawodników z całej Polski przyjechało na mieleckie lotnisko świętować z nami 80-lecie FKS Stal Mielec.

Dziękuje współorganizatorom za pomoc w przygotowanie tego wydarzenia. Prezydentowi Miasta Mielca Panu Jacek Wiśniewski za wspaniałe okolicznościowe medale oraz wsparcie Biura Promocji UM Krzysiek Urbański Asia Szteliga Mikołaj Wa Edward Tabor. Prezesowi Mieleckiego Lotniska, a zarazem gospodarzowi Panu Wojciechowi Bugajskiemu i całemu personelowi Lotniska za gościnność i pomoc na każdym etapie zawodów. Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu Panu Andrzej Jedrychowski i Witold Pieróg za logistykę i pomoc techniczną. Prezesowi FKS Stal Mielec Panu Jackowi Orłowskiemu i Bartlomiej Jaskot za akceptację pomysłu i przychylność, piłkarzom przede wszystkim Krystian Getinger, który był twarzą tego biegu i wspierał nas od początku.

Dzięki Partnerom honorowym mogliśmy przygotować dla wszystkich zawodników koszulki, które będą świetną pamiątką tego wydarzenia. Właścicielom i Prezes Firmy Bury Pani Bernadettcie Dzik, Dyrektorowi Jackowi Tejchmie i Pani Dorocie Sitko. Dyrektorowi Mieleckiej Agencji Rozwoju Przemysłu EURO-PARK Mielec Panu Krzysztofowi Ślęzakowi, Damianowi Krzysikowi i Janusz Paterak. Dyrektorowi Zakładu Husqvarna Group w Mielcu Panu Markowi Krzempkowi i Renacie Wilczyńskiej. Prezesowi PZL Mielec Panu Januszowi Zakręckiemu, Dyrektor Sprzedaży i Programów w PZL w Mielcu Panu Piotrowi Niedbale, Agnieszka Gąsiewska Małgorzata Sum Dominika Gwadera i Arkadiusz Adamczyk.

Partnerzy, dzięki którym mogliśmy stworzyć takie widowisko to Prezes Firmy KIRCHHOFF POLSKA Pan Janusz Soboń. Prezes Firmy Tarapata Pani Regina Wiech, Olga Markowska i pracownicy, którzy wyprodukowali unikalne statuetki. Prezes Firmy GROCAM Pani Ola Nykiel przygotowała świetne pakiety startowe. Właściciele Firmy NIKmet Państwo Natalia Wróbel Nikodem Grzegorz Nikodem podziękowania za pomalowanie statuetek i nową konstrukcję. Właścicielowi Restauracji & Hotelu Atena Panu Piotr Mazur Joanna Obutelewicz-Węgrzyn dziękuję tradycyjnie za pyszny posiłek regeneracyjny. Właściciel Oddziału Grupy Ergo HESTIA w Mielcu Panu Jerzy Wąs za ubezpieczenie zawodników i kibiców na lotnisku. Właścicielom Agencji Reklamowej MCDesign Państwu Agnieszka Chmielowiec Mariusz Chmielowiec za kompleksowe wydruki numerów, plakatów, banerów itp. Właścicielowi Firmy MAGDA-NADRUKI Panu Krzysztofowi Magdzie Agnieszka Magda za produkcję koszulek. Menadżerowi Joy Fiitness Club Mielec Panu Marcin Kozdraś za napoje regeneracyjne. Bossmen Fryzjerstwo Państwu Winiarz Renata Piotr Winiarz za wsparcie. Przedstawicielowi Firmy MEGAEL Panu Kamilowi Jańca za fenomenalne oświetlenie. Przedstawicielom Centrum Dietetycznego PROJEKT ZDROWIE Martyna Bierut, Agata Anuszewska i Aneta Kazimierska za wodę, ogromną pomoc w przygotowaniu i prowadzenie biura zawodów. Prezesowi Stowarzyszenia Chłopcy ze Stali, Koordynatorowi Ośrodka Kibice Razem Stal Mielec Panu Remigiuszowi Sobuś wraz z kibicami za genialną oprawę biegu i nagrody dla wszystkich wyróżnionych. Dyrektor Domu Dziecka w Skopaniu Pan Damian Szwagierczak za dodatkowy smaczny posiłek regeneracyjny i pomoc. Komendantowi ZHP Hufiec w Mielcu Panu Bartłomiej Maryniak i harcerzom za pomoc.

Przygotowania wszystkiego i obsługę biura zawodów uzupełniają Justyna Wąs Paulina Wiśniewska Zyta Lada Wojciech Klimczak Janusz Banka Mateusz Dymek, to był długi ciężki dzień… DZIĘKUJĘ!

Imprezę poprowadzili „Gramy dla najlepszych” Krzysiek Urbański i Paweł Wacławik, była moc.

Rozgrzewkę poprowadził znany i lubiany Jacek Żądło z Joy Fitness Club Mielec i Perfect Running Team.

Zabezpieczenie medyczne tradycyjnie było po stronie Ratownictwo Medyczne Jarosław Marczewski Joanna Marczewska Marczewski.

Szkole paralotniowej Stribo za uatrakcyjnienie biegu i nagrody dla najlepszych Stribo Stribowski Mikołaj Kopeć.

Wszystkim lokalnym mediom za gigantyczną dawkę informacji przed, w trakcie i po zawodach m.in. Włodek Gąsiewski Przemek Cynkier Szymon Burek, Krzysztof Radoń Luiza Barleska Marta Badowska KuBa Zegarliński Grzegorz Maj Wiesław Madej Paweł Pezdan Marcin Kołacz i innym.

Ali, która zawsze jest ze mną i czerpie z tego mnóstwo radości.

Wszystkim innym, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego wydarzenia.

Jest już pomysł na bieg po mieleckim lotnisku w przyszłym roku z równie ciekawą rocznicą. Wkrótce się wszystkiego dowiecie. Do zobaczenia!

Uwaga! Nazwiska pogrubione są linkami do profili na FB.

inf. Damian Gąsiewski

Fot. Agnieszka Gąsiewska

Więcej informacji i zdjęć na: https://www.facebook.com/events/152202055719524/

Sprawdź również

Spacer po parku

Jak sam przyznaje realizacja projektu mieleckiego Parku Sensorycznego, to po części spełnienie jego własnych tęsknot …