Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....

Dzieci u Starosty

Nietypowi goście w mieleckim Starostwie. Dzieci z klasy III B Szkoły Podstawowej Nr 6 odwiedziły dziś (23.X) siedzibę władz Powiatu Mieleckiego.

Swój pobyt w Starostwie dzieci rozpoczęły od wizyty w gabinecie Stanisława Lonczaka, Starosty Mieleckiego. Starosta „podjął” ich słodyczami, opowiadając na czym polega jego praca. Dzieci zrewanżowały się wręczeniem pamiątkowego medalionu wykonanego w szkole podczas zajęć plastycznych z dedykacją „Starosta na medal”.

Wizytę w gabinecie Starosty zakończyło wspólne pamiątkowe zdjęcie. S. Lonczak zaprosił dzieci wraz z rodzicami na zbliżający się Kiermasz Świąteczny.

Dzieci odwiedziły jeszcze niektóre z wydziałów Starostwa, zobaczyły między innymi jak drukowane są mapy geodezyjne i jak wygląda sala, w której obradują radni Powiatu Mieleckiego.

Marek Patyk

Sprawdź również

Naba i Bary rozpoczynają służbę w mieleckiej komendzie

Dwa nowe psy zasilą szeregi mieleckiej policji. Czworonogi wraz ze swoimi przewodnikami właśnie wróciły ze …