Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Maciej Urbańczyk: jedziemy wykonać swoje zadanie

Maciej Urbańczyk: jedziemy wykonać swoje zadanie

Nasi zawodnicy ruszyli w podróż do dalekiego Stargardu, gdzie w czwartek, o godzinie 12:15 rozpoczną walkę o awans do ¼ Finału Totolotek Pucharu Polski.

Po sobotnim, ligowym zwycięstwie 2:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała, podopieczni Trenera Marca chcą utrzymać dobrą passę i być triumfatorem czwartkowego spotkania z Błękitnymi Stargard.

– Spodziewamy się na pewno ciężkiego spotkania. Jedziemy wykonać swoje zadanie czyli awansować do kolejnej rundy. Jesteśmy w dobrej dyspozycji. Za nami udana seria w ligowych spotkaniach. Chcemy to przełożyć na czwartkowy mecz i utrzymać zwycięską serię. Pokazaliśmy wiele razy, że na wyjazdach też potrafimy punktować – mówi Maciej Urbańczyk.

Pomimo, iż PGE FKS Stal Mielec gra klasę rozgrywkową wyżej niż Błękitni Stargard, Biało-Niebiescy podchodzą do tego spotkania bardzo poważnie i nie lekceważą przeciwnika – Wiemy, że Błękitni to bardzo waleczna
i ambitna ekipa. Będzie to ciężkie spotkanie, jednak zrobimy wszystko, aby wrócić do Mielca jako zwycięzcy – kończy „Urbi”

Pierwszy gwizdek w pucharowym meczu o 12:15 w Stargardzie. Transmisję z tego spotkania możecie oglądać na Polsat Sport. Sędzią Głównym ⅛ Finału Pucharu Polski będzie Dominik Sulikowski.

 

PGE FKS Stal Mielec

Sprawdź również

Zamek, zamek w Mielcu mamy! [wideo]

Kolejny film Muzealnego kącika dla najmłodszych. Video Pałacyk Oborskich zaprasza na drugi film serii animowano-dokumentalnej …