Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / NADCHODZI WIELKIE POWITANIE LATA – TO JUŻ 24 CZERWCA!

NADCHODZI WIELKIE POWITANIE LATA – TO JUŻ 24 CZERWCA!

Razem będziemy bawić się w rytmach  Sarsy, zespołu Weekend i Mateusza Mijala. Wspólnie będziemy uczestniczyć w próbie bicia rekordu Polski. Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu (i nie tylko) – nie może Was tam zabraknąć!

Sobotnią imprezę (24 czerwca) rozpoczniemy już o godzinie 12. Wraz z mieszkańcami będziemy układać największy w kraju znak graficzny z nakrętek plastikowych – w kształcie herbu naszego powiatu. Do realizacji tego zadania zużyjemy około tony nakrętek w kolorach: czerwonym, czarnym, białym, niebieskim i żółtym. Ich zbiórka trwała od marca w mieście i na terenie gmin, a także wciąż kontynuowana jest w siedzibie starostwa przy ul. Wyspiańskiego 6. To właśnie tutaj – jeszcze do piątku, 23 czerwca – nakrętki mogą przynosić wszyscy zainteresowani mieszkańcy. Warto nas wesprzeć, bo akcja ma też wymiar charytatywny. – Wszystkie zebrane nakrętki przekażemy na rzecz dwóch dziewczynek: Katarzyny Kulpy chorującej na mózgowe porażenie dziecięce oraz Kingi Kręcigłowy, która urodziła się z Zespołem Downa – mówi starosta Zbigniew Tymuła.

„Powitanie Lata” to także wyjątkowa impreza w rytmach muzyki rozrywkowej i tanecznej. Imprezę otworzy już o godzinie 18.30 Mateusz Mijal – młody wokalista z wyjątkowo bogatym repertuarem, znany z hitów: „Winny”, „Coś na później” czy „Za to co mam”. Tuż po nim zaprezentujemy wschodzące gwiazdy naszego mieleckiego podwórka – Młodzieżowy Zespół Muzyczny „Ignis Dei” działający przy Parafii św. Mateusza w Mielcu. Młodzi muzycy zagrają przeboje biesiadne i góralskie, a także – znane kawałki disco-polo.

Gwiazdami wieczoru będą twórcy słynnego hitu „Ona tańczy dla mnie” – zespół Weekend oraz charyzmatyczna wokalistka Sarsa. Ich muzyczne popisy będzie można podziwiać kolejno od godziny 20:50 i 22-ej.

W programie „Powitania Lata” przygotowaliśmy również gry i zabawy dla dzieci i całych rodzin. Start o godz. 16.

Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia jest Powiat Mielecki. Imprezę wspiera PZL Mielec i Kirchhoff Automotive.

Asystent Starosty

Monika Piątek

 

 

Sprawdź również

Spotkanie sieci nauczycieli bibliotekarzy Mielca i powiatu mieleckiego

14 marca 201 8 roku w czytelni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie – Filia w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *