Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Radomyśl Wielki zaprasza rowerzystów

Radomyśl Wielki zaprasza rowerzystów

8 lipca (sobota) w Radomyślu Wielkim odbędzie się Rodzinny Rajd Rowerowy.

Start godz. 17.00.

Rowerzyści wyruszą ze stadionu Radomyślanki i przejadą ulicą Przemysłową, ścieżką rowerową od młyna do osiedla, ul. Słowackiego, Kochanowskiego, Klonową, Nową, Boczną, Rynek, Matuli, Nową, Klonową, Mickiewicza, ścieżką rowerową, Przemysłową na stadion. Pętla ta liczy ok. 4,3 km i zostanie pokonana przez uczestników rajdu dwukrotnie, a nagrodą dla każdego rowerzysty będzie pamiątkowy medal.

Będą nagrody

Około godziny 18.00 odbędzie się grillowanie dla uczestników rajdu, a także konkurs z nagrodami na przejazd w najciekawszym stroju rowerzysty. Dodatkowe nagrody przewidziane są dla najmłodszego i najstarszego uczestnika rajdu.

Zgłoszenia

Zapisy na rajd przyjmowane są do 3 lipca do godz. 16.00 w Urzędzie Miejskim w Radomyślu Wielkim. Jedna osoba może zgłosić większą liczbę uczestników. Kartę zgłoszenia (do pobrania w urzędzie lub pod linkiem https://radomyslwielki.pl/aktualne-wydarzenia/wydarzenia-sportowe,4121.html ) należy dostarczyć do Urzędu Miejskiego (pok. nr 9 na parterze lub sekretariat) albo drogą elektroniczną na maila: k.babiarz@radomyslwielki.pl . Osobę niepełnoletnią do rajdu może zgłosić rodzic lub opiekun prawny. Uczestnicy rajdu zobowiązują się do przestrzegania przepisów ruchu drogowego oraz oświadczają, że nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do wzięcia udziału w rajdzie.

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

 

Sprawdź również

Spotkanie sieci nauczycieli bibliotekarzy Mielca i powiatu mieleckiego

14 marca 201 8 roku w czytelni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie – Filia w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *