Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Nagrody Prezydenta Miasta Mielca dla sportowców

Nagrody Prezydenta Miasta Mielca dla sportowców

Lista nagrodzonych

KATARZYNA ZDZIEBŁO

zawodniczka Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec

za zdobycie złotego medalu w chodzie sportowym na 3 km podczas Halowych Mistrzostw
Polski w Toruniu (18 lutego) i złotego medalu w chodzie sportowym na 20 km podczas

Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-23

w Gdańsku (25 sierpnia) oraz srebrnych medali w chodzie na 5 km w Letnich Mistrzostwach
Polski seniorek w Lublinie (20 lipca) i w Mistrzostwach Polski na 20 km w Warszawie (23

czerwca).
PAULINA BUZIAK

zawodniczka Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec

za zdobycie złotego medalu w chodzie sportowym na 5 km podczas Letnich Mistrzostw
Polski Seniorów PZLA w Lublinie (20 lipca 2018 r.) i złotego medalu podczas Mistrzostw

Polski w chodzie sportowym kobiet na 20 km

w Warszawie (23 czerwca 2018 r.), a także za zdobycie srebrnego medalu
w chodzie sportowym podczas Halowych Mistrzostw Polski

w Toruniu (18 lutego 2018 r.)
KAMIL WĄŻ

zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec

za zdobycie brązowego medalu w trójskoku podczas Halowych Mistrzostw Polski w lekkiej

atletyce, rozegranych 11 lutego 2018 roku w Toruniu.

JULITA MAŁASZEWICZ

zawodniczka Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec

za zdobycie brązowego medalu w chodzie sportowym podczas Mistrzostw Polski U-16

rozegranych 22 września 2018 r. w Bełchatowie.

KAMIL PIECUCH

zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec

za zdobycie złotego medalu w chodzie sportowym podczas Mistrzostw Polski U-16 w lekkiej

atletyce rozegranych 22 września 2018 r. w Bałchatowie.

RAFAŁ AUGUSTYN

zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec

za zdobycie srebrnego medalu w chodzie sportowym podczas Halowych Mistrzostw Polski w
lekkiej atletyce, rozegranych 18 lutego 2018 r. w Toruniu
oraz za zdobycie brązowego medalu w Drużynowych Mistrzostwach Świata
w Chodzie Sportowym, które odbyły się 5 maja 2018 r. w Taicang (Chiny).

DAWID PIŁAT

zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec

za zdobycie brązowego medalu w rzucie młotem podczas Ogólnopolskiej Olimpiady
Młodzieży (Mistrzostwa Polski U-18) rozegranej 28 lipca 2018 r.

w Chorzowie.
WIKTORIA RAŚ

zawodniczka Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec

za zdobycie srebrnych medali w konkurencji chodu sportowego juniorek podczas Halowych
Mistrzostw Polski w Toruniu (9 lutego) oraz w Letnich Mistrzostwach Polski U-20

rozegranych 24 czerwca we Włocławku.
GABRIELA TORBA

zawodniczka Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec

za zajęcie 1. miejsca w trójskoku podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa
Polski U-18) w Chorzowie (29 lipca) oraz za zdobycie srebrnego medalu w trójskoku na
Halowych Mistrzostwach Polski (U-18 i U-20) rozegranych 9 lutego w Toruniu.

MICHAŁ KRĘŻEL

zawodnik Mieleckiego Stowarzyszenia Modelarzy Lotniczych
za zdobycie srebrnego medalu w drużynie juniorów podczas rozegranych
w Bułgarii Mistrzostw Świata Modeli Swobodnie Latających w klasie modeli
z napędem silnikowym F1P (6 -10 sierpnia 2018 r.), a także za zdobycie złotego medalu
indywidualnie w kategorii juniorów podczas Mistrzostw Polski Modeli Swobodnie
Latających, które odbyły się w dniach 14-16 września w Lesznie.

PATRYK JASZCZ

zawodnik klubu Burza Podkarpackiego Oddziału Olimpiad Specjalnych

w Mielcu

za zdobycie srebrnego i brązowego medalu w bowlingu podczas XI Ogólnopolskich Letnich
Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które odbyły się 9 czerwca 2018 roku w Katowicach i

Chorzowie.
DAWID KSIĄŻNICKI

zawodnik Międzyszkolnego Klubu Sportowego Ikar Mielec

za zdobycie złotego, srebrnego i brązowego medalu podczas Zimowych Mistrzostw Polski

Juniorów (do lat 16) w pływaniu rozegranych w dniach
14 -16 grudnia 2018 roku w Gorzowie Wielkopolskim.

OLIWIA CERLICH

zawodniczka Międzyszkolnego Klubu Sportowego Ikar Mielec

za zdobycie srebrnego i brązowego medalu podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów
(do lat 16) w pływaniu rozegranych w dniach 14 – 16 grudnia 2018 roku w Gorzowie

Wielkopolskim
WIKTORIA MALEC

zawodniczka Międzyszkolnego Klubu Sportowego Ikar Mielec

za zdobycie srebrnego medalu podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów (do lat 15)

rozegranych w dniach 14 – 16 grudnia 2018 roku
w Ostrowcu Świętokrzyskim.
MAKSYMILIAN CERLICH

zawodnika Międzyszkolnego Klubu Sportowego Ikar Mielec

za zdobycie brązowego medalu w pływaniu na dystansie 200 metrów stylem zmiennym
podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozegranej w dniach 20 – 22 lipca 2018 roku w

Gliwicach
JULIA GANCARZ

zawodniczka Międzyszkolnego Klubu Sportowego Ikar Mielec

za zdobycie brązowego medalu podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów (do lat 15) w

pływaniu rozegranych w dniach 14 – 16 grudnia 2018 r.

w Ostrowcu Świętokrzyskim.
DANIEL PADUCH
zawodnik klubu Masters Ikar Mielec

za zdobycie dwóch złotych medali podczas Letnich Mistrzostw Polski Masters w pływaniu

rozegranych w Poznaniu (22 czerwca 2018 r.)

oraz za zdobycie srebrnego medalu w Zimowych Mistrzostwach Polski Masters w pływaniu

rozegranych 16 listopada 2018 r. w Olsztynie.
BARTOSZ KOWALIK
zawodnik klubu Masters Ikar Mielec

za zdobycie złotego i srebrnego medalu podczas Letnich Mistrzostw Polski Masters w

pływaniu rozegranych w dniach 23 i 24 czerwca 2018 roku

w Poznaniu
JAKUB KUKIEŁKA

ze Stowarzyszenia Akademia Umiejętności Technicznych Leonardo w Mielcu
za zdobycie złotego medalu w kategorii juniorów na Mistrzostwach Polski Modeli

Kosmicznych rozegranych we Włocławku w konkurencji

modeli rakiet wysokościowych S1A.

PRZEMYSŁAW ŻURAWSKI

ze Stowarzyszenia Akademia Umiejętności Technicznych Leonardo w Mielcu
za zdobycie srebrnego medalu na Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych Juniorów we

Włocławku w kategorii modeli rakiet wysokościowych S1A

oraz za zdobycie srebrnego medalu w drużynie juniorów w kategorii makiet modeli rakiet

podczas Mistrzostw Świata Modeli Kosmicznych rozegranych

we Włocławku.
ALEX SADOWY

ze Stowarzyszenia Akademia Umiejętności Technicznych Leonardo w Mielcu
za zdobycie trzech brązowych medali (w kategorii modeli rakiet wysokościowych S1A,
modeli makiet rakiet wysokościowych S5B i modeli rakiet z taśmą hamującą S6A) podczas
Mistrzostw Polski Modeli Kosmicznych Juniorów rozegranych we Włocławku w dniach 28

czerwca -1 lipca 2018 roku.
EMILIA WOJDYŁO

ze Stowarzyszenia Akademia Umiejętności Technicznych Leonardo w Mielcu
za zdobycie złotego medalu rozegranych we Włocławku Mistrzostw Polski Modeli
Kosmicznych Juniorów w kategorii rakiet ze spadochronem S3A.

ARTUR GORCZYCA

ze Stowarzyszenia Akademia Umiejętności Technicznych Leonardo w Mielcu
za zdobycie srebrnego medalu w konkurencji seniorów podczas Mistrzostw Polski Modeli

Kosmicznych rozegranych we Włocławku (28 czerwca-1 lipca)
w kategorii modeli makiet rakiet kosmicznych S7.

WOJCIECH KOSZELSKI

ze Stowarzyszenia Akademia Umiejętności Technicznych Leonardo w Mielcu
za zdobycie w konkurencji modeli makiet rakiet kosmicznych S7 złotego medalu
indywidualnie i srebrnego medalu w drużynie podczas Mistrzostw Świata Modeli
Kosmicznych Juniorów we Włocławku oraz za zdobycie trzech złotych medali (w
konkurencji S5B, S4A i S9A) podczas Mistrzostw Polski Modeli Kosmicznych Juniorów we

Włocławku.
GRZEGORZ GORYCZKA

ze Stowarzyszenia Akademia Umiejętności Technicznych Leonardo w Mielcu
za zdobycie srebrnego medalu indywidualnie w kategorii makiet rakiet kosmicznych S7 i
brązowego medalu indywidualnie w kategorii rakiet wysokościowych S1B oraz srebrnego
medalu w drużynie w kategorii S7 podczas Mistrzostw Świata Modeli Kosmicznych

Seniorów we Włocławku,

a także za zdobycie tytułu wicemistrza Polski seniorów w kategorii rakiet
ze spadochronem S3A w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych we Włocławku.

WOJCIECH WOJDYŁA

ze Stowarzyszenia Akademia Umiejętności Technicznych Leonardo w Mielcu
za zdobycie srebrnego medalu w kategorii modeli rakiet wysokościowych S1B podczas
Mistrzostw Polski Modeli Kosmicznych Seniorów we Włocławku.

MATEUSZ CZERKIES

ze Stowarzyszenia Akademia Umiejętności Technicznych w Mielcu

za zdobycie brązowego medalu w kategorii modeli samolotów zdalnie sterowanych F5K na
Mistrzostwach Polski Halowych Modeli Akrobacyjnych Seniorów Warszawie oraz srebrnego
medalu w konkurencji modeli szybowców zdalnie sterowanych F3K w kategorii juniorów na
Mistrzostwach Europy Szybowców Zdalnie Sterowanych w Martin (Słowacja)

KACPER KREMPA

ze Stowarzyszenia Akademia Umiejętności Technicznych Leonardo w Mielcu
za zdobycie na Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych Juniorów we Włocławku,
srebrnego medalu w kategorii modeli makiet rakiet wysokościowych S5B i brązowego
medalu w kategorii modeli makiet rakiet kosmicznych S7, a także za zdobycie wśród
juniorów brązowego medalu podczas Mistrzostw Polski Modeli Szybowców Zdalnie

Sterowanych w Warszawie w kategorii F3K.
FRANCISZEK ŻMUDA

ze Stowarzyszenia Akademia Umiejętności Technicznych Leonardo w Mielcu
za zdobycie złotego medalu indywidualnie w kategorii modeli makiet rakiet kosmicznych S7 i
brązowego medalu w kategorii modeli rakietoplanów S4A podczas Mistrzostw Polski Modeli

Kosmicznych Juniorów
rozegranych we Włocławku.
ERYK HALABURDA

z Stowarzyszenia Akademia Umiejętności Technicznych Leonardo w Mielcu
za zdobycie srebrnego medalu w kategorii modeli szybowców F3K podczas Mistrzostw
Europy Szybowców Zdalnie Sterowanych w Martin (Słowacja)
w konkurencji juniorów, srebrnego medalu w kategorii rakietoplanów zdalnie sterowanych
S8E/P na Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych seniorów
we Włocławku oraz złotego medalu w kategorii F3K na Mistrzostwach Polski Modeli
Szybowców Zdalnie Sterowanych w Warszawie
SZYMON MIKUŁA

ze Stowarzyszenia Akademia Umiejętności Technicznych Leonardo w Mielcu
za zdobycie srebrnego medalu w kategorii rakiet z wirnikiem S9A
podczas Mistrzostw Polski Modeli Kosmicznych Juniorów

rozegranych we Włocławku.
ANDRZEJ RUSINOWSKI

ze Stowarzyszenia Akademia Umiejętności Technicznych Leonardo

za zdobycie srebrnego medalu w drużynie w kategorii modeli makiet rakiet kosmicznych S7,

podczas Mistrzostw Polski Modeli Kosmicznych Seniorów

rozegranych we Włocławku.
AMELIA KIEREPKA

zawodniczka Mieleckiego Klubu Karate Shinkyokushin Saiha

za zdobycie brązowego medalu na Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 18 Shinkyokushin
Polskiej Federacji Kyokushin Karate rozegranych w Solcu Kujawskim.

FILIP DUDZIK
reprezentant UKS Mustang Mielec

za zdobycie brązowego medalu w dyscyplinie freestyle football podczas Mistrzostw Świata
Superball 2018 rozegranych w Pradze (Czechy), a także za zajęcie I oraz III miejsca na
międzynarodowych zawodach Lubasz Feestyle Night 2018 i ogólnopolskich zawodach Just

Freestyle Cup 2018 w Łodzi.
EMILIA KARNASIEWICZ

zawodniczka Klubu Szachowego SDK Lotnik Mielec

za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół Podstawowych w szachach.

HUBERT ZIĘBY

zawodnik Klubu Szachowego SDK Lotnik Mielec reprezentant Polski na Mistrzostwach

Europy w Szachach Błyskawicznych

(V miejsce)

za zajęcie I miejsca na Ogólnopolskich Mistrzostwach

Szkół Podstawowych w szachach.
MAGDALENA ŁĄCZAK

zawodniczka klubu Ultrafun, reprezentantki Polski
za zdobycie złotego medalu w ultramaratonie kobiet
podczas Mistrzostw Polski w Ultra Sky Runningu
oraz za zajęcie 6 miejsca indywidualnie w kobiecym ultramaratonie
podczas Mistrzostw Świata Ultra Trail, co jest najlepszym polskim wynikiem

w historii start Polaków w zawodach trialowych.

STANISŁAW WIKTOR
zawodnik PTG Sokoła 1983 Mielec
za zdobycie brązowego medalu
podczas Szermierczych Mistrzostw Polski Dzieci
rozegranych w dniach 2-3 czerwca 2018 roku w Piekarach Śląskich.

MARIA CISZCZOŃ

zawodniczka PTG Sokoła 1983 Mielec
za zdobycie brązowego medalu w kategorii Zuchów
podczas Szermierczych Mistrzostw Polski Dzieci
rozegranych w dniach 2-3 czerwca 2018 roku w Piekarach Śląskich.

MARTYNA MRÓZ
zawodniczka PTG Sokoła 1983 Mielec
za zdobycie brązowego medalu
podczas Szermierczych Mistrzostw Polski Dzieci
rozegranych w dniach 2-3 czerwca 2018 roku w Piekarach Śląskich.

DOMINIK KWAŚNIK
zawodnik PTG Sokół 1893 Mielec
za zdobycie złotego medalu w drużynie

podczas Szermierczych Mistrzostw Polski Młodzików w konkurencji szpady rozegranych w

dniach 9 -10 czerwca 2018 roku w Katowicach.

DAWID MADURA
zawodnik PTG Sokół 1893 Mielec
za zdobycie złotego medalu w drużynie

podczas Szermierczych Mistrzostw Polski Młodzików w konkurencji szpady rozegranych w

dniach 9 -10 czerwca 2018 roku w Katowicach.

STANISŁAW DZIURA
zawodnik PTG Sokół 1893 Mielec
za zdobycie złotego medalu w drużynie

podczas Szermierczych Mistrzostw Polski Młodzików w konkurencji szpady rozegranych w

dniach 9 -10 czerwca 2018 roku w Katowicach
oraz za zdobycie brązowego medalu w szpadzie

podczas rozegranych w Katowicach w dniach 9 -10 czerwca 2018 roku

Szermierczych Mistrzostw Polski Młodzików.
WOJCIECH LUBIENIECKI
zawodnik PTG Sokół 1893 Mielec
za zdobycie srebrnego medalu w konkurencji szpady
podczas Szermierczych Mistrzostw Polski Juniorów

rozegranych w dniach 20 – 21 stycznia 2018 roku w Piekarach Śląskich.

PIOTR URBAN

zawodnik Mieleckiego Klubu Sportowego Gryf

za zdobycie brązowego medalu w szpadzie w turnieju drużynowym Szermierczych

Mistrzostw Polski Juniorów

rozegranych w dniach 20 – 21 stycznia 2018 roku w Piekarach Śląskich.

PAWEŁ URBAN

zawodnik Mieleckiego Klubu Sportowego Gryf

za zdobycie brązowego medalu w szpadzie w turnieju drużynowym Szermierczych

Mistrzostw Polski Juniorów

rozegranych w dniach 20 – 21 stycznia 2018 roku w Piekarach Śląskich.

KAROL URBAN

zawodnik Mieleckiego Klubu Sportowego Gryf

za zdobycie brązowego medalu w szpadzie w turnieju drużynowym Szermierczych

Mistrzostw Polski Juniorów

rozegranych w dniach 20 – 21 stycznia 2018 roku w Piekarach Śląskich.

ŁUKASZ LEŚ

zawodnik klubu Kuźnia Atletów im. Stanisława „Zbyszko” Cyganiewicza prowadzonego

przez Stowarzyszenie Zdrowie i Fitness
za zdobycie srebrnego medalu i tytułu wicemistrzowskiego

w brazylijskim jiu – jitsu
podczas Mistrzostw Europy NoGI.
KAROLINA KOZIOŁ

zawodniczka klubu Kuźnia Atletów im. Stanisława „Zbyszko” Cyganiewicza prowadzonego

przez Stowarzyszenie Zdrowie i Fitness
za zdobycie srebrnego medalu
w brazylijskim jiu – jitsu
podczas Mistrzostw Polski BBJ
rozegranych w dniach 3 – 4 listopada w Gnieźnie.

KRZYSZTOF KOBOS

zawodnik klubu Kuźnia Atletów im. Stanisława „Zbyszko” Cyganiewicza prowadzonego

przez Stowarzyszenie Zdrowie i Fitness
za zdobycie złotego i brązowego medalu
w brazylijskim jiu – jitsu
podczas Mistrzostw Polski BBJ
rozegranych w dniach 3 – 4 listopada w Gnieźnie.

TOMASZ INDYK

zawodnik klubu Kuźnia Atletów im. Stanisława „Zbyszko” Cyganiewicza prowadzonego

przez Stowarzyszenie Zdrowie i Fitness
za zdobycie srebrnego medalu
w brazylijskim jiu – jitsu
podczas Mistrzostw Polski BBJ

rozegranych w dniach 3 – 4 listopada w Gnieźnie.

AGNIESZKA POGODA

zawodniczki klubu Kuźnia Atletów im. Stanisława „Zbyszko” Cyganiewicza prowadzonego

przez Stowarzyszenie Zdrowie i Fitness
za zdobycie brązowego medalu
w brazylijskim jiu – jitsu
podczas Mistrzostw Polski BBJ
rozegranych w dniach 3 – 4 listopada w Gnieźnie.
WERONIKA CZERWIŃSKA
reprezentantka Automobilklubu Mieleckiego
za zdobycie tytułu wicemistrzowskiego indywidualnie
i za zajęcie drugiego miejsca w rywalizacji zespołowej

w ratownictwie drogowym

podczas XVII Mistrzostw Polski Ratowników Drogowych

rozegranych w Legionowie.
KAROLINA SADLEJ – ZDUN
reprezentantka Automobilklubu Mieleckiego
za zdobycie tytułu wicemistrzowskiego indywidualnie
i za zajęcie drugiego miejsca w rywalizacji zespołowej

w ratownictwie drogowym

podczas XVII Mistrzostw Polski Ratowników Drogowych

rozegranych w Legionowie.
PIOTR OGORZAŁEK
reprezentant Automobilklubu Mieleckiego
za zdobycie tytułu wicemistrzowskiego
w rywalizacji zespołowej w ratownictwie drogowym
podczas XVII Mistrzostw Polski Ratowników Drogowych

rozegranych w Legionowie.
DAMIAN KILIAN

reprezentant Automobilklubu Mieleckiego
za zdobycie tytułu wicemistrzowskiego
w rywalizacji zespołowej w ratownictwie drogowym
podczas XVII Mistrzostw Polski Ratowników Drogowych

rozegranych w Legionowie.

NAGRODY PREZYDENTA MIASTA MIELCA

DLA

TRENERÓW I DZIAŁACZY

Roman Murdza
trener drużyny piłki siatkowej kobiet
UKS Szóstka Mielec
za historyczny awans do I ligi

będący ukoronowaniem 40-letniej pracy trenerskiej

————————————————————————————————————–

Jerzy Stasz
prezes

Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec
za dokonania mieleckich lekkoatletów
na sportowych arenach w kraju i na świecie

———————————————————————————————————–

Marcin Basiak

Wychowanek Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Stal Mielec
z okazji zakończenia trwającej ponad 20 lat kariery sportowej
i godne reprezentowanie barw mieleckiego klubu

—————————————————–

Janusz Lubacz
prezes

Klubu Sportowego Smoczanka Mielec
za wielkie zaangażowanie i społeczną działalność
na rzecz piłkarzy Smoczanki

Grzegorz Goryczka
instruktor i zawodnik

Stowarzyszenia Akademia Umiejętności Technicznych Leonardo
za sukcesy mieleckich modelarzy kosmicznych
osiągniętych na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata

—————————————
Tadeusz Cerlich
wiceprezes

Międzyszkolnego Klubu Sportowego Ikar Mielec
za zaangażowanie i społeczną działalność
na rzecz rozwoju mieleckiego pływania

Sprawdź również

Znane są drogi do remontu

Wiadomo już, które drogi na terenie gminy Radomyśl Wielki będą modernizowane w tym roku. W …