Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Podczas interwencji policjanci ujawnili narkotyki

Podczas interwencji policjanci ujawnili narkotyki

02.03.2020. Podczas interwencji wobec awanturującej się młodzieży, funkcjonariusze ujawnili w odzieży 19-latka amfetaminę. Młody mężczyzna został zatrzymany. Zebrany materiał pozwolił przedstawić mu zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

O awanturującej się młodzieży w pobliżu „kładki” na Wisłoce, dyżurny mieleckiej Policji został poinformowany w piątek około godz. 13. Na widok patrolu, który pojawił się w rejonie ulicy Rzecznej w Mielcu, część młodzieży rozbiegła się. Policjanci podjęli interwencję legitymując grupę kilku osób z gminy Borowa w wieku od 18 do 27 lat. Wszystkie osoby zostały sprawdzone w policyjnych bazach danych.

W czasie trwania interwencji, jeden z mężczyzn był pobudzony. Bardzo zależało mu na tym, żeby jak najszybciej opuścić miejsce interwencji. Funkcjonariusze przeszukali 19-latka. W jego odzieży ujawnili woreczek strunowy z białą substancją. Tester narkotykowy wykazał, że jest to amfetamina. Substancja zabezpieczono i zostanie przekazana do laboratorium.

Inf. i fot.: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/96752,Podczas-interwencji-policjanci-ujawnili-narkotyki.html

Sprawdź również

Lipa malowana

Znamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Lipa św. Jana Nepomucena z Dulczy Wielkiej Drzewem Europy …