Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny

9.05.202. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 24-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna został pobity w Mielcu na ulicy Mickiewicza przez 27-letniego obywatela Armenii. W sprawie trwają czynności pod nadzorem mieleckiej prokuratury.

W nocy z soboty na niedzielę, przed godz. 1 policjanci odebrali zgłoszenie o pobiciu młodego mężczyzny na ulicy Mickiewicza w Mielcu. W wyniku doznanych obrażeń, 24-letni obywatel Ukrainy, pomimo udzielonej pomocy, zmarł na miejscu zdarzenia.

Zaraz po zdarzeniu policjanci zatrzymali do sprawy 27-letniego obywatela Armenii. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyźni byli razem w dyskotece przy ulicy Mickiewicza, po czym wyszli w trakcie imprezy i doszło między nimi do sprzeczki, która zakończyła się śmiercią obywatela Ukrainy.

Na miejscu zdarzenia policjanci z udziałem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchują świadków oraz analizują monitoringi. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. W sprawie trwają dalsze czynności.

Inf.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/109799,Policjanci-wyjasniaja-okolicznosci-smierci-mezczyzny.html

Sprawdź również

Interpelacja w sprawie horrendalnie wysokich cen nawozów sztucznych w Polsce

Interpelacja 38741 Mielec, 30 stycznia 2023 roku Krystyna Skowrońska Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pan …