Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Praktyczne wskazówki, jak uczyć najmłodszych – warsztaty PUS

Praktyczne wskazówki, jak uczyć najmłodszych – warsztaty PUS

P1040499Jak wspierać rozwój dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym? Co robić, aby nauczyć ich koncentracji i logicznego myślenia? Jak rozbudzić w uczniach kreatywność? – odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznali uczestnicy warsztatów „Pomyśl – Ułóż – Sprawdź”, które odbyły się 17 marca 2016 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Mielcu przy ul. Wyspiańskiego 6. To już druga edycja tego bezpłatnego szkolenia!

Warsztaty „Pomyśl – Ułóż – Sprawdź” to adresowane do nauczycieli przedszkoli, edukacji wczesnoszkolnej i świetlic oraz pedagogów i logopedów zajęcia praktyczne oparte na pomocach i materiałach edukacyjnych Wydawnictwa EPIDEIXIS.

W trakcie zajęć uczestnicy mieli możliwość zapoznania się m. in. z Systemem Edukacji PUS oraz wieloma innymi pomocami wspierającymi rozwój i proces edukacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dowiedzieli się, jak je skutecznie wykorzystywać, a tym samym wspierać u dzieci rozwój spostrzegawczości, analizy wzrokowo-słuchowej, sprawności manualnej, koncentracji uwagi, logicznego myślenia i kreatywności.

Warsztaty poprowadziły panie Dorota Marcinkowska i Agnieszka Kozub z Wydawnictwa EPIDEIXIS. Organizatorem wydarzenia było Wydawnictwo Epideixis i Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rzeszowie – Filia w Mielcu.

Inf. Biblioteka Pedagogiczna w Mielcu

Sprawdź również

2 lipca 1980 r. operacja SB krypt. „LATO” wobec WSK „PZL-Mielec”

Szanowni Czytelnicy już 15 lat temu na łamach kwartalnika „Nadwisłocze” nr 3(8) z 2005 r. …