Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / W sobotę z okazji Dnia Dziecka 3. Ekstremalny Plac Zabaw dla Dzieci

W sobotę z okazji Dnia Dziecka 3. Ekstremalny Plac Zabaw dla Dzieci

1 czerwca w Międzynarodowy Dzień Dziecka nie może zabraknąć atrakcji dla najmłodszych w naszym mieście. Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Studio Wizualne Damian Gąsiewski po raz trzeci zapraszają dzieci z rodzicami na „Ekstremalny Plac Zabaw”.

Zawody, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w ubiegłym roku wracają. Na mieleckich bulwarach powstanie specjalny tor przeszkód, na którym będą rywalizować najmłodsi. W jego budowie pomogą nam lokalne firmy – Technika grzewcza i sanitarna Basco2, Dom-Eko, Producent wyrobów metalowych NIKmet i serwis opon Targum.

Patronat honorowy nad imprezą objęły: Husqvarna Group z fabryką w Mielcu, Producent suplementów diety AvetPharma, Przychodnia stomatologiczna OrthoDent, Bank Pekao w Mielcu oraz Dobrowolscy – tradycyjne wędliny z Wadowic. Dzięki temu wsparciu dzieciaki wystartują bez zapisów, limitów i opłat startowych.

Tradycyjnie przygotujemy pakiety startowe, będzie zdrowo i ekologicznie. Możemy liczyć m.in. na Froneri producenta lodów z Zielonej Budki, producenta klocków Cobi czy Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie. Rozgrzewkę przed każdą serią startów przeprowadzą instruktorzy z Extreme Fitness.

Państwowa Straż Pożarna oraz Policja z Mielca przeprowadzą projekt dla dzieci „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Na trasie pomagać dzieciakom będą harcerze z mieleckiego Hufca. O bezpieczeństwo zadba również Ergo Hestia Oddział Grupy Jerzy Wąs. Zaplecze medyczne i pokaz pierwszej pomocy poprowadzi Ratownictwo medyczne Jarosław Marczewski.

Przy organizacji eventu pomagają Agencję Reklamową MCDesign, mieleckie MPGK i Producenta agregatów prądotwórczych Firmę AKMEL.

Zapraszamy wszystkich od godz. 14:00! Moc wrażeń i atrakcji gwarantowane!

 

Sprawdź również

Wystawa poplenerowa na finiszu

Galeria ESCEK w Domu Kultury SCK znów jest czynna i zaprasza mielczan do obejrzenia ekspozycji …