Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....

Z Tarnowem na remis

Pierwotnie sparing pomiędzy SPR Stalą Mielec i SPR-em Tarnów miał się odbyć 1. sierpnia, lecz oba zespoły doszły do wniosku, że swoją formę na początku okresu przygotowawczego sprawdzą już wcześniej, i tak oto w środę kibice w Mielcu mogli ponownie zobaczyć w akcji swoich ulubieńców, którzy podejmowali beniaminka PGNiG Superligi.

Mecz ten był typowym spotkaniem w okresie przygotowawczym, gdyż już na początku po zawodnikach obu zespołów widać było zmęczenie, które na tym etapie przygotowań nie jest niczym nowym, a bardzo duża ilość prostych błędów tylko to potwierdzała.
Pierwszy kwadrans należał do Stali, która prowadziła 6:4, lecz od tego momentu wyższy bieg wrzucili tarnowianie, dla których było to pierwsze spotkanie w niemal odmienionym składzie, a pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem właśnie podopiecznych Marcina Markuszewskiego 13:11.

W drugiej odsłonie nadal oglądaliśmy dość wyrównane spotkanie i żadna ze stron nie była wstanie zbudować sobie znaczącej przewagi. Na prowadzeniu cały czas byli jednak goście, którzy przewagę stracili w samej końcówce, w czym spora zasługa świetnie dysponowanego tego dnia Rafała Krupy.

Ostatecznie pierwsza potyczka pomiędzy SPR Stalą Mielec i SPR-em Tarnów zakończyła się remisem 25:25. Rewanż już za tydzień w pierwotnie zakładanym terminie 1. sierpnia, lecz tym razem to „Czeczeńcy” wystąpią w roli gości.
Międzyczasie – bo już w piątek o godzinie 18:00 – mielczanie na własnym parkiecie podejmą Azoty Puławy.

SPR Stal Mielec – SPR Tarnów 25:25 (11:13)

SPR Stal: Andjelić, Wiśniewski, Witkowski – Wilk 3, Krępa 1, Wypych 1, Skuciński, Kozioł 1, Mochocki 3, Kornecki 2, Grzegorek 1, Jędrzejewski, Wołyncew 3, Adamczak 2, Dutka 3, Krupa 4, Chodara 1.

SPR PWSZ: Małecki, Ciochoń, Barnaś – Lazarowicz 2, Kowalik 3, Sanek 1, Nowak 2, Wojdan, Niemiec 3, Grzesik 1, Kużdeba 3, Tarcijonas 1, Grozdek 2, Pedryc, Misiewicz 3, Grabowski, Dadej 4.

Norbert Rzeszut

Sprawdź również

Zgłoś rodzinę w potrzebie – pozwól, by dotarła do niej Szlachetna Paczka!

Nie będzie przesadą jeśli powiemy, że od kilku miesięcy żyjemy w innej rzeczywistości. Znacznie trudniejszej …