Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Zapraszamy na Dni Radomyśla Wielkiego

Zapraszamy na Dni Radomyśla Wielkiego

W weekend 20-21 lipca odbędą się kolejne Dni Radomyśla Wielkiego. W programie m.in. Ogólnopolski Bieg Radomyski i „topowe” koncerty.

Dni miasta w sobotę tradycyjnie rozpocznie Ogólnopolski Bieg Radomyski im. Jacka Kozioła na 10 km (dla kobiet i mężczyzn). Start o godzinie 9:00. W tym roku zawody odbędą się w nowej odsłonie i na nowej trasie. Trzy godziny później nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród najlepszym biegaczom. Na kilometr pobiegną też dzieci. Z kolei po południu odbędą się rozgrywki piłkarskie.

W niedzielę na godz. 15:30 zaplanowano Gminny Turniej Sołectw. O godz. 19.00 w ramach promocji lokalnych talentów wystąpią na scenie Sylwia Pisarczyk i Anna Mądziel. 45 minut później będzie miał miejsce pokaz antyterrorystów z Mielca. O godz. 20.00 rozpocznie się koncert zespołu TOP ONE, a następnie TOP GIRLS. Na godz. 22 zaplanowano pokaz sztucznych ogni, a po nich zabawę taneczną z zespołem Flesz.

Podczas święta miasta na najmłodszych będzie czekało wesołe miasteczko, będą też stoiska gastronomiczne, promocyjne i handlowe.

Organizatorem imprezy jest Burmistrz Radomyśla Wielkiego i Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek. Patronat medialny nad imprezą objęły: Korso, Goniec Radomyski, Wieści Regionalne, hej.mielec.pl, korso.pl, wcj24.pl promocja.mielec.pl, czyliwiesz.pl, Radio Leliwa i Koncertowy Tarnów i Okolice.

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

Sprawdź również

Policjanci rozpoczęli działania profilaktyczne „Bezpieczne wakacje 2020”

Wakacje to czas wypoczynku, zabawy i podróży. Z myślą o bezpieczeństwie wszystkich korzystających z letniego …