Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Region / Ludzie i polityka / Poseł Fryderyk Kapinos otworzył biuro w Padwi Narodowej

Poseł Fryderyk Kapinos otworzył biuro w Padwi Narodowej

W środę, 8 lipca w Padwi Narodowej została oficjalnie otwarta filia Biura Poselskiego Fryderyka Kapinosa.

– Już po ubiegłorocznych wyborach parlamentarnych podjąłem decyzję, o czym mówiłem też na otwarciu biura w Mielcu, że chcę mieć w Padwi Narodowej filię swojego biura poselskiego – mówił poseł Fryderyk Kapinos. – Miałem zamiar, aby to miejsce rozpoczęło swoje funkcjonowanie od marca, jednak sytuacją związana z epidemią koronawirusa zmusiła mnie do odłożenia tych planów na późniejszy termin – wyjaśniał. – Dziś jednak możemy się już cieszyć z otwarcia biura i jestem przekonany, że będzie ono świetnie służyło mieszkańcom Gminy Padew Narodowa oraz gmin sąsiednich – mówił poseł Kapinos.

Z uwagi na trwający stan epidemii otwarcie biura miało kameralny charakter. Wzięli w nim udział samorządowcy z powiatu mieleckiego oraz Gminy Padew Narodowa oraz kilku mieszkańców wspomnianej gminy. Poświęcenia biura dokonał ksiądz prałat Andrzej Teper.

Filia Biura Poselskiego Fryderyk Kapinosa w Padwi Narodowej zlokalizowana jest przy ulicy Rynek 16. Będzie czynna w każdą środę w godzinach 16:30 – 17:30.

Kamil Kagan
Dyrektor Biura Poselskiego Fryderyka Kapinosa

Sprawdź również

Od poniedziałku Stal Mielec wznawia treningi!

W piątek w godzinach wieczornych piłkarze wrócili już do Mielca. W weekend dostali wolne, by …