Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Odpowiedzą za narkotyki

Odpowiedzą za narkotyki

Data publikacji 09.07.2020. Policjanci, zwalczający przestępczość narkotykową, zatrzymali dwie osoby. Odpowiedzą one za posiadanie narkotyków oraz uprawę konopi. 33-letni mężczyzna i 23-letnia kobieta przyznali się do przedstawionych im zarzutów i złożyli wyjaśnienia.
Funkcjonariusze uzyskali informacje o dwóch osobach, które mogą mieć związek z przestępczością narkotykową. Podejrzewani – kobieta i mężczyzna – zostali wylegitymowani przed mielecką galerią handlową. 23-latka, która przebywała w towarzystwie 33-letniego mężczyzny, po rozmowie z policjantami, wydała im woreczek z białą substancją twierdząc, że jest to amfetamina, którą ma na własny użytek.

Podczas wykonywanych w tej sprawie czynności, policjanci przeszukali dwa ustalone miejsca, gdzie ujawnili kilka roślin konopi uprawianych w domowych warunkach oraz susz marihuany. Wszystkie zabezpieczone substancje funkcjonariusze przebadali testerem narkotykowym, który dał wynik pozytywny w kierunku marihuany i amfetaminy. Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 23-latce zarzut posiadania narkotyków, natomiast 33-latkowi zarzut posiadania i uprawy środków odurzających. Obydwoje przyznali się do popełnionych przestępstw i złożyli wyjaśnienia. W sprawie prowadzone jest postępowanie.

Inf. i fot.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/98872,Odpowiedza-za-narkotyki.html

Sprawdź również

Od poniedziałku Stal Mielec wznawia treningi!

W piątek w godzinach wieczornych piłkarze wrócili już do Mielca. W weekend dostali wolne, by …