Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / Sprawca przemocy trafił do aresztu

Sprawca przemocy trafił do aresztu

Czwartek, 16-10-2014
Mielec
 

Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy w sprawie o znęcanie się nad matką przyczynił się do zastosowania przez sąd 3-miesięcznego aresztu wobec 39-letniego sprawcy przemocy. Mężczyzna był wcześniej karany za przestępstwo znęcania się nad członkami rodziny.

39-letni sprawca przemocy został zatrzymany w niedzielę, po kolejnej awanturze jaką wszczął będąc pod wpływem alkoholu. Jak ustalili policjanci mężczyzna znęcał się psychicznie od ponad roku nad swoją matką grożąc jej podpaleniem i ciągle niepokojąc. Sprawca przemocy został osadzony do wytrzeźwienia w policyjnych aresztach. We wtorek policjanci postawili mu zarzut znęcania się. 39-latek nie przyznał się do popełnienia przestępstwa twierdząc, że jego matka wszystko sobie zmyśliła. Mężczyzna w poprzednich latach był skazany za znęcanie się nad członkami rodziny.

 

Materiał dowodowy w tej sprawie, który w ciągu kilku dni zebrali policjanci przyczynił się do uznania przez sąd wniosku o areszt dla zatrzymanego 39-latka. Tego samego dnia, w którym mężczyzna usłyszał zarzut został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie przez 3 miesiące będzie oczekiwał na rozprawę.

 

Więcej informacji: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-mielec/wydarzenia/

Sprawdź również

Trzech mężczyzn odpowie za pobicie

03.09.2020. Policjanci przedstawili zarzut trzem mężczyznom, którzy pobili 28-letniego mieszkańca Mielca. Do zdarzenia doszło w …