Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Historia i Kultura / Historia i ludzie / Młodzież i policjanci wspólnym głosem profilaktyki

Młodzież i policjanci wspólnym głosem profilaktyki

Mielec, wtorek, 02-06-2015
 
 

Policjanci wydziału prewencji wraz z młodzieżą z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki na rynku Starego Miasta zorganizowali happening z okazji odbywającego się w dniu wczorajszym „Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki".

„Piwo, fajki, narkotyki – to złe nawyki”, „Narkotyki = samotność”, „Moda na życie” to tylko kilka haseł, z którymi na rynku Starego Miasta młodzież wraz z policjantami zachęcała do życia bez uzależnień.

Wczoraj na mieleckiej starówce odbył się happening z okazji „Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki ”. Z wielkim zaangażowaniem do działań włączyła się młodzież z  Zespołu Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki. Uczniowie przygotowali plakaty z hasłami profilaktycznymi, promującymi życie wolne od uzależnień, a także upiekli ciasteczka, którymi częstowali przechodniów w czasie happeningu.

Zgromadzenie młodzieży i policjantów na mieleckiej starówce cieszyło się sporym zainteresowaniem, i było inspiracją do rozmów między młodzieżą a obserwatorami w różnym wieku. Najmłodsi zainteresowani obdarowywani byli balonikami z logo mieleckiej Policji oraz naklejkami „Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki ”.

 

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-mielec/wydarzenia/

Sprawdź również

Policjanci zatrzymali sprawcę włamań do piwnic i altanek

15.04.2021. Policjanci ustalili sprawcę włamania i usiłowania włamania do piwnic i altanek działkowych znajdujących się …